Розробка родовищ сланцевого газу в Львівському басейні почнеться в січня 2012 р.


Розробка родовищ сланцевого газу в Львівському басейні почнеться в січня 2012 р.

Національна акціонерна компанія "Надра України" і британська компанія Cadogan Petroleum Plc в рамках створюваного спільного підприємства мають намір вже в січні 2012 року почати геологічні роботи на площах Львівського вуглецевого басейну.

Про це в інтерв'ю "Дзеркало тижня. Україна" повідомив голова Державної служби геології і надр Едуард Ставицький.

За його словами, спільне підприємство з видобутку нетрадиційних газів на території Львівського басейну перебуває в процесі створення і реєстрації. "Проводиться збір та аналіз геологічної інформації, готується фінансовий план-графік. З третьої декади січня 2012 р. почнуться геологічні роботи на 4 ліцензійних площах (ще 3 майданчики - на стадії оформлення ліцензії)", - заявив Ставицький.

Він також розповів, що вже підписаний інвестиційний договір з італійською компанією Eni (яка раніше придбала в Cadogan частину їхніх активів в Україні), сума інвестицій на підтвердження геологічних запасів складе 95 млн дол.

"Це тільки на геологічне дослідження. Ні про буріння з подальшим видобуванням, ні про спорудження комунікацій на цьому родовищі мова поки не йде", - підкреслив Едуард Ставицький і додав, що, за прогнозами, обсяги видобутку газу на цих площах можуть складати 1-2 млрд куб. м в рік. Нагадаємо, раніше стало відомо, що проект італійської Eni і британської Cadogan Petroleum з розвідки і видобутку сланцевого газу в Львівському басейні, який включає буріння розвідувальних кластерів, геологічні та геофізичні роботи, придбання та повторну обробку 2Д сейсміки, обійдеться приблизно в 55 млн дол. < / p>

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua