0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві ввели нумерацію станцій і ліній метро


У Києві ввели нумерацію станцій і ліній метро

Для того, щоб іноземцям, які відвідають Україну в період проведення Євро-2012, було простіше орієнтуватися і не довелося запам'ятовувати складні назви, у Київському метро ввели нумерацію станцій і ліній.

Так, червоній (Святошинсько-Броварській) гілці присвоєно номер 1, синій (Куренівсько-Червоноармійській) - 2, зеленій (Сирецько-Печерській) - 3, пише Сегодня.

Вже зараз при переході з "Хрещатика" на "Майдан" стоїть цифра 2, що означає, що людина пересідає з першої гілки на другу. Номери станцій - тризначні. Перша цифра позначає номер лінії. Інші дві - номер станції. Починається нумерація з десяток. Наприклад, "Академмістечко" це 110 станція, наступна за нею "Житомирська" - 111 і т.д. На синій гілці біля станції "Героїв Дніпра" номер 210, у наступної "Мінської" - 211 і т.д. Покажчики з новою нумерацією вже висять на декількох станціях.

Нагадаємо, 27 грудня в Києві за участю прем'єр-міністра України Миколи Азарова та голови Київської міської адміністрації Олександра Попова відбулося відкриття нової станції метро "Виставковий центр".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua