Рівень радості і щастя людей неухильно падає — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Рівень радості і щастя людей неухильно падає

60
Співробітники Вермонтського університету (США) провели аналіз записів у сервісі мікроблогів Twitter і дійшли висновку, що рівень щастя і радості людей неухильно знижується, повідомляє WebMD.
Під час дослідження було вивчено понад чотири мільярди твітів, написаних 63 мільйонами користувачів з усього світу протягом трьох років - з вересня 2008 року по вересень 2011 року.
На першій стадії експерименту дослідники запропонували групі добровольців оцінити ряд ключових слів за рівнем радості чи смутку, що міститься в них. Кожному слову присвоювалася оцінка від одного (найбільш сумні) до дев'яти (найбільш радісні) балів. Коли оцінки були готові, для кожного слова вирахували середній бал. Так, наприклад, слово сміх отримало 8,5 бала, їжа - 7,44 бала, жадібність - 3,06 бала, терорист - 1,3 бала.
Після цього, використовуючи математичні механізми, вчені проаналізували частоту ключових слів в твітах і за допомогою оцінок добровольців з'ясували зміни сумарного показника щастя користувачів протягом періоду спостережень.
Виявилося, що після помірного зростання з січня по квітень 2009 року рівень щастя почав неухильно знижуватися, причому в першій половині 2011 року зниження було особливо різким. Окремі провали радісності твітів спостерігалися під час фінансової кризи 2008 року і в розпал пандемії грипу H1N1 в 2009 році.
Найсуттєвіше зниження рівня щастя твітів у порівнянні з попереднім днем сталося, коли помер Майкл Джексон, а найменший показник щастя за весь час спостережень зафіксовано в день смерті Усами бін Ладена.
Крім того, з'ясувалося, що найбільш щасливим днем тижня є середа, за якою з невеликим відривом йдуть п'ятниця і неділя. Найбільш нещасливим днем виявився вівторок.
За часом доби найбільше радості виявилося в записах, зроблених з 5 до 6 години ранку. Потім її рівень знижувався різко до полудня і більш плавно до мінімуму близько 22:00 - 23:00. Найбільше число лайливих слів у твітах спостерігалося в районі першої години ночі.
"Виявлені закономірності свідчать про поступове послаблення людського розуму протягом дня", - уклали вчені.
За матеріалами:
Коментарі
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас