0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Депутатам повернуть пільги?


Депутатам повернуть пільги?

Народні обранці не будуть оскаржувати обмеження депутатських пільг, закладене у держбюджеті 2012. Заявив голова Верховної Ради Володимир Литвин. Напередодні нардепи проголосували за скасування своїх преференцій на лікування, житло, транспорт і паркування. Не отримуватимуть тепер допомоги й колишні депутати.

Та політологи переконують - пільги забрали у парламентарів ненадовго - до виборів. Крім того, окремі видатки заховали. Зокрема, йдеться про витрати на лікування віп-чиновників. Позиції про медичне обслуговування народних депутатів та керівників органів держвлади у проекті держбюджету на наступний рік зникли.

На них передбачали виділити триста п'ятдесят чотири мільйони гривень. Проте гроші не пропали. Вони будуть витрачені на іншу статтю кошторису під назвою - надання послуг медичними установами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування