0 800 307 555
0 800 307 555

"ПриватБанк" першим починає впроваджувати мобільні термінали в країнах ЄС


"ПриватБанк" першим починає впроваджувати мобільні термінали в країнах ЄС

"ПриватБанк" з 1 січня 2012 року першим серед європейських банків починає впровадження платіжних мобільних міні-терміналів на території країн Європейського Союзу. Про це повідомили в прес-службі "ПриватБанку", пише Уніан.

Ця унікальна технологія дозволяє як компаніям, так і приватним особам вільно приймати платежі за допомогою банківських карток VISA і MasterCard.

За інформацією прес-служби, на прес-конференції в Ризі 21 грудня голова правління AS "PrivatBank" (Латвія) Олександр Трубаков зазначив, що міні-термінали, які вже півроку успішно працюють в Україні, стали справжнім відкриттям для європейців.

За даними Трубакова, станом на 23 грудня ц.р. AS "PrivatBank" отримав більше 1,5 тис. замовлень на доставку міні-терміналів як до Латвії, так і в інші європейські країни.

Після Латвії "ПриватБанк" почне впровадження цієї технології в Німеччині, Італії та Португалії.

Довідка

ПАТ КБ "ПриватБанк" (м. Дніпропетровськ) засновано в 1992 році, на сьогоднішній день входить до групи найбільших банків України.

Станом на 1 жовтня 2011 року, Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов володіли по 33,7545% акцій "ПриватБанку", кіпрська Triantal Investments Ltd. - 24,98%.

Міжнародна банківська група "ПриватБанк" обслуговує понад 20 мільйонів корпоративних і роздрібних клієнтів та має відділення і представництва в 12 країнах світу, включаючи Росію, Грузію, Латвію, Італію, Португалію, Китай і Великобританію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua