Бум-БАМ. Американський премаркет — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Бум-БАМ. Американський премаркет

Фондовий ринок
183
USD демонструє ослаблення, однак, поки тільки в прив'язці до зазначених в європейському предмаркеті позначок. Про очікування волатильності також говорилося раніше. Так само як йшлося про те, що очікується не просто ослаблення USD, а чітко плановане та обмежене.
На чому?
Невже заговорили про схильність до ризику?
Підвести під дану ідею фундамент нескладно.
Поточні публікації, наприклад, говорять про наступне:
кількість розпочатих будівництв нових будинків у США: +9,3%;
кількість виданих дозволів на будівництво: +5,7%.
Виходить, що до раніше оголошеного "БАМу" додався ще й будівельний "бум". Тепер залишилося дочекатися позитивної звітності американських компаній, яка буде пред'явлена в десятих числах січня. І все готово.
В принципі, дане дійство очікувалося.
Раніше в ринок вже була подана інформація про те, що ринок житла США показує ознаки життя і навіть вперше з 2005 р. нібито може показати зростання. Як наслідок, на очікуваннях будівельного "буму", почали рахувати, на скільки може зрости ВВП в 2012 р.
Що характерно, відродилися навіть ідеї "локомотива" (США), який і витягне за собою всю світову економіку з кризи. І Єврозону з її проблемами, і навіть Китай...
До речі, помічено, що обсяги інвестицій в Китай почали знижуватися... А от обсяги інвестицій в економіку США, можливо, почали зростання. За цим показником необхідно наглядати... Він єдиний у ВВП, мабуть, був проблемним, всі інші компоненти - на тих же рівнях, що й перед кризою.
З іншого боку, що говорить Лагард? А говорить вона про зовсім іншу кореляцію, тобто не про ідеї під назвою "схильність до ризику".
Суть останніх висловлювань в тому, що будь-який сигнал про зростання економіки США буде підтримувати USD, тобто виходить, ми можемо побачити давно небачене - паралельне зростання USD і, наприклад, S&P500. Так само як і навпаки.
Поживемо - побачимо. Якщо так, то ринки будуть спостерігати так званий "кореляційний" переворот.
Для "перевороту" потрібні обсяги. І вони є. Представники Центробанків всі як один говорять про те, що фінансовий ринок через ці самі обсяги у даний час знаходиться в більш небезпечному й важкому становищі, ніж в 2008 р. З іншого боку, існує думка, що це корисно, оскільки ринок потрібно струснути, дати йому відчути стрес, і це зовсім не буде Армагеддоном. А вже потім все налагодиться...
Олена Кашина, аналітик МФХ FIBO Group
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас