Найстрашніший будинок у США шукає нового власника — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Найстрашніший будинок у США шукає нового власника

Нерухомість
572
У Лос-Анджелесі виставлено на продаж особняк, в якому знімався серіал "Американська історія жахів". Придбати це "осине гніздо" можна всього за $4,5 млн.
За даними порталу Business Insider, в будинку є шість спалень і п'ять ванних кімнат. Будівля розташована в безпосередній близькості від Country Club Park, так що новий власник, напевно, не буде страждати від нестачі свіжого повітря і віддаленості від природи. Інтер'єри, в яких знімалися сцени серіалу, дістануться покупцеві в незайманому вигляді.
Серед примітних надмірностей варто відзначити величезний зал для ігор з м'ячем, місткий солярій, віконні вітражі в техніці Тіффані, вручну розписані стелі і стіни, а також шість старовинних камінів і велику кількість темного дерева в обробці. Площа триповерхового особняка досягає майже 1400 кв.м.
Разом з будинком, з чуток, продаються і всі його незвичайні мешканці. Найбільш колоритні серед них - дух одноокої дівчини, яка все ще продовжує полювати за чужими чоловіками, і примарний гомункулус з людожерськими нахилами.
Варто відзначити, що з початку кризи нерухомість в Лос-Анджелесі сильно подешевшала. На початку місяця ще один розкішний особняк був виставлений на продаж в шість разів дешевше від колишньої вартості.
За матеріалами:
Prian.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас