СОТ остаточно схвалила вступ Росії до організації


СОТ остаточно схвалила вступ Росії до організації

Світова організація торгівлі (СОТ) сьогодні сказала своє останнє "так" вступу до її лав Російської Федерації. Рішення про приєднання країни було схвалено на міністерській конференції організації в Женеві.

Після затвердження на міністерській конференції останні формальності щодо вступу до СОТ залишаються за Росією, яка повинна буде до 15 червня 2012 ратифікувати пакет документів щодо приєднання до Світової організації торгівлі (СОТ). Через 30 днів після повідомлення СОТ про завершення ратифікаційних процедур Росія стане повноправним членом організації.

Росія отримала зелене світло на вступ до СОТ через 18 років напружених переговорів. До останнього часу РФ залишалася єдиною великою економікою світу, яка залишалася за межами цієї організації. Робоча група з приєднання Росії до СОТ затвердила протокол про приєднання 10 листопада.

Відповідно до досягнутих домовленостей, середній тариф на імпорт у Росію буде знижено до 7,8% в порівнянні з 10% в 2011 р. по всіх продуктах. Крім того, максимальний розмір імпортного мита РФ в середньому по сільськогосподарських продуктах знизиться до 10,8% в порівнянні з 13,2% в 2011 р. Росія також зможе використовувати тарифні квоти на яловичину, свинину і м'ясо птиці, а також деякі продукти з молочної сироватки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua