Fitch показало "червону картку" шести глобальним банкам


Fitch показало "червону картку" шести глобальним банкам

Рейтингове агентство Fitch Ratings заявило про зниження кредитного рейтингу шести глобальних банків. Як сказано в повідомленні агентства, причиною зниження рейтингів стали європейська боргова криза і серйозні проблеми в банківському секторі.

Так, рейтинг Bank of America знижений з AА- до А, рейтинг Barclays PLC знижений з AA- до А, рейтинг BNP Paribas - з AA- до A+, Credit Suisse AG - з AA- до A, Deutsche Bank AG - з AA- до A+, The Goldman Sachs Group, Inc - з A+ до A.

Напередодні міжнародне рейтингове агентство знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента п'яти великих європейських банків. Дії вжиті відносно наступних фінансових організацій: французьких Banque Federative du Credit Mutuel (BFCM) і Credit Agricole, данського Danske Bank, фінського OP Pohjola Group і нідерландського Rabobank Group.

Зниження рейтингів експерти Fitch пов'язують з погіршенням фінансової ситуації на тлі боргової кризи єврозони. Одночасне зниження пов'язане з глибокою залежністю фінансових установ як від факторів, що формують загальний настрій у банківській індустрії, так і від спільного взаємозв'язку через фінансові потоки.

Незважаючи на суворі умови в банківській сфері, аналітики чекають відновлення системи. Крім того, агентство заявило, що поки виключає можливість розпаду єврозони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua