Держслужбовці США можуть іти в неоплачувану відпустку через бездіяльність конгресу


Держслужбовці США можуть іти в неоплачувану відпустку через бездіяльність конгресу

Американські держслужбовці можуть з понеділка йти у безстрокову неоплачувану відпустку, якщо конгрес США не прийме до вечора п'ятниці пакет законів про фінансування держструктур в 2012 фінансовому році, що почався 1 жовтня.

Термін дії закону про тимчасове фінансування держструктур закінчується опівночі 17 грудня. У разі якщо парламентарії за час, що залишився, не знайдуть компроміс у бюджетній суперечці, близько 800 тис. державних службовців можуть піти у безстрокову відпустку без збереження утримання.

Інструкції з зазначенням бути готовими піти в неоплачувану відпустку отримали вранці в четвер і пізно ввечері в середу службовці декількох міністерств і відомств. Як повідомили місцеві ЗМІ, відповідний лист, підписаний держсекретарем США Хілларі Клінтон, було розіслано співробітникам апарату держдепартаменту.

"Це правда, такий лист був розісланий. Я його отримав", - підтвердив РИА Новости співробітник апарату одного із заступників Клінтон.

У Міністерстві транспорту США і Мінсільгоспі також підтвердили, що керівництво міністерств попереджало про можливі тимчасові перерви з фінансуванням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua