Загроза стабільності євро не зникла


Загроза стабільності євро не зникла

Загроза стабільності євро не зникла. Агенція Мудіс попередила - перегляне рейтинги усіх держав Єврозони. Вже у першому кварталі 2012-ого року. Фінансистів не переконали реформи, які ухвалили лідери регіону на нещодавньому саміті.

Еврозона і ЄС залишаються вразливими для подальших потрясінь, підкреслюють в агенції Мудіс. Адже наслідки бюджетних обмежень, про які домовилися 27 країн зони - ще не скоро себе проявлять. Заява агенції стала першою реакцією на невтішні результати Саміту. Це тому що навіть не всі держави зголосились на нові умови.

Владислав Лук'янов, член комітету ВР з питань бюджету:

"Страны ЕС были близки к тому, чтобы принять решение консолидировано. Великобритания не подержала те решения, которые предлагались".

Заяву Мудісу підтримала ще одна агенція – Фітч. Євро одразу подешевшав до позначки один долар 31 цент. Це рекордно низька цифра для двох останніх місяців. І це ще не межа.

Ерік Найман, експерт фінансового ринку:

"Сейчас что? Что касается Ервопы, - это либо плохой сценарий, либо очень плохой сценарий. При этом плохой - евро сползет на 1.20-1.25".

Дуже поганий сценарій - це взагалі розвал еврозони. У такому випадку, вважає відомий економіст Рубіні, євро обвалиться ще на 30-40 %. І тоді зрівняється з доларом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Архiви:2012 2011 2010 2009
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua