ЛУКОЙЛ знайшов нафту і конденсат в Кот-д'Івуарі


ЛУКОЙЛ знайшов нафту і конденсат в Кот-д'Івуарі

LUKOIL Overseas Cote d'Ivoire Ltd. (дочірня структура НК "ЛУКОЙЛ" спільно з Vanco Cote d'Ivoire Ltd. Та PETROCI Holding здійснив відкриття на блоці CI-401 на шельфі Кот-д'Івуару, йдеться в повідомленні російської компанії.

Розвідувальна свердловина Independence-1X, пробурена на блоці CI-401, досягла запланованих глибин і виявила пісковики хорошої якості, що містять легку нафту і газовий конденсат, уточнює НК. Повний аналіз даних свердловини, включаючи каротажну діаграму, тиск резервуара і зразки рідини, підтверджує, що свердловина проникла в 8-метровий (26 футів) шар піску, насичений вуглеводнями. Зразки вуглеводнів, отримані зі свердловини, мають 40 API (показник щільності нафти - АНІ). Свердловина глибиною 4132 метри буде тимчасово законсервована.

Independence-1X була пробурена на морській глибині 1689 метрів на відстані 93-х кілометрів на південний схід від Абіджана. Це друга розвідувальна свердловина, пробурена на блоці CI-401. Він охоплює площу 619 кв км на глибині від 950 до 2,1 тис. метрів.

Уряд Кот-д'Івуару, Vanco Cote d'Ivoire Ltd. і PETROCI Holding 30 вересня 2005 підписав угоду про розподіл продукції на блоці CI-401. LUKOIL Overseas Cote d'Ivoire Ltd. приєднався до угоди в 2007 році. Vanco (оператор) належить 28,34% в проекті, "Лукойлу" - 56,66%, державній PETROCI Holding - 5% пайової участі, а також 10% номінального дольової участі.

"ЛУКОЙЛ" має намір продовжити вивчення відкритих покладів, їх масштабів і перспективності їх розробки для подальшого прийняття рішення про комерціалізацію проекту.

Компанія повідомляє, що докладна інформація про відкриття буде надана на телефонній конференції, яка відбудеться 12 грудня.

Як повідомлялося, в 2010 році "ЛУКОЙЛ" в Кот-д'Івуарі пробурив 4-км свердловину Orca-1 на блоці CI-401, де за результатами буріння отримані прямі ознаки нафтогазонасиченності кампанського і туронського ярусів, відібрана проба безводної нафти. У I кварталі 2010 року були списані витрати на буріння розвідувальної свердловини в Кот-д'Івуарі на суму $65 млн.

У Західній Африці "ЛУКОЙЛ" також працює на шельфі Гани. Три свердловини, пробурені "ЛУКОЙЛом" в 2010-2011 роках, не виявили промислових запасів вуглеводнів.

Раніше представники "ЛУКОЙЛа" говорили, що зробили ставку на Африку, як на перспективний регіон нафтовидобутку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua