Компанія ALL BIZ прийняла участь в Х Міжнародному промисловому форумі та провела семінар для експортерів


Компанія ALL BIZ прийняла участь в Х Міжнародному промисловому форумі та провела семінар для експортерів

Мало хто з відвідувачів 10-го Міжнародного промислового форуму міг пройти байдужим повз яскравого стенду компанії, розташованому в самому центрі виставки.

Зображення повітряних куль смарагдового кольору, що підіймаються в небо, вже встигли стати неофіційним упізнаваним символом компанії, а картинки багатобарвних прапорів різних країн і підвісний контейнер в половину натуральної величини відразу привертали увагу бізнесменів, які прийшли відвідати виставку.

Девіз компанії ALL BIZ - "торгуй з усім світом".

Тому компанією вибрані зображені на стенді образи, близькі кожному експортеру - контейнер і прапори, а повітряні кулі символізують легкість, з якою міжнародна b2b-система all.biz дозволяє своїм учасникам знаходити клієнтів за кордоном і експортувати продукцію в різні країни.

Компанія з українським корінням має глобальний розмах - вона представлена в більш ніж 60 країнах світу, а кількість зарубіжних представництв має тенденцію збільшуватися з кожним місяцем. Зараз їх вже 16, причому крім близьких Молдови, Білорусі, Казахстану, Росії офіси є і в таких екзотичних для нас країнах як Перу, Аргентина, Бразилія, Китай, Туреччина, Індія. "Завдяки нашому ресурсу тисячі українських підприємств змогли розширити клієнтську базу в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Питання залучення клієнтів - ключове в будь-якому бізнесі, а просування в іншій країні стандартними методами - рекламними кампаніями в пресі, на телебаченні, на бордах - коштує великих грошей і не дає таких відчутних результатів, як робота з all.biz"- говорить керівник компанії Іван Закревський.

Невипадковий і вибір 10-го Міжнародного промислового форуму для участі - адже багато компаній - експортерів з України є представниками різних сфер індустрії - від програмного забезпечення до металургії та машинобудування. В рамках Форуму компанія All Biz провела семінар для експортерів "Ефективні способи просування товарів і послуг на експорт за допомогою електронних ринків. Можливості міжнародної B2B платформи all.biz"

Живий інтерес підприємців та бізнесменів до можливостей просування своїх товарів і послуг за кордоном був підтверджений повною залою людей, які прийшли на семінар. Більше того, кваліфіковані питання, які учасники задавали лекторам, говорили про те, що підприємці розуміють труднощі експорту та імпорту, і знайомі з ресурсом all.biz.

"Ставши учасником ALL BIZ і завантаживши інформацію про свої товари та послуги, я почав отримувати часті дзвінки, 2-3 листи в день з Україною, інших країн і задоволений співпрацею з ресурсом. Тепер я думаю про створення експортної компанії для торгівлі пиломатеріалами і розраховую на продовження співпраці"- ділиться враженням один з найактивніших учасників Олександр Бабарика, який на місці дав інтерв'ю тележурналістам.

Компанія ALL BIZ за останні 2 місяці провела 20 подібних семінарів у великих містах України, які відвідали представники більше 500 підприємств.

Преса також не змогла залишитися осторонь популярного семінару - захід на виставці відвідали представники найбільших видань - "Кореспондент", "Контракти", "Гроші", а також телеканал UBC і 24 канал, які знімали відео-інтерв'ю.

Така увага представників ЗМІ та компаній експортерів має свої причини - адже український ресурс all.biz - b2b-система світового масштабу, що працює на 26 мовах та активно набирає популярність. Її успіхи в збільшенні відвідуваності відзначив і всемогутній Google - згідно з останнім рейтингом Google Ad Planner, це єдиний український ресурс, який увійшов до ТОП-500 самих відвідуваних сайтів світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:all.biz
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua