0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Тимошенко проблеми з головою, їй радять зробити томографію


У Тимошенко проблеми з головою, їй радять зробити томографію

Спочатку доручення або рішення суду, а вже потім рентген і томографія. Лише в такий спосіб можуть дозволити обстеження Юлії Тимошенко. Заявив міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко у парламенті під час години запитань до уряду.

Він підкреслив, що медики більше 20 разів приходили до екс-прем'єрки. Проте вона погодилася на обстеження лише 5 разів. За словами головного медика країни, Тимошенко уже поставили діагноз, призначили та розпочали лікування.

У висновку комісії Мінохорони здоров'я також міститься припис, в якому екс-прем'єру рекомендували зробити томографію. У свою чергу у партії Батьківщина заявили: вітчизняні лікарі не надають Тимошенко допомоги, тоді як її стан різко погіршився. І просять міжнародні медичні організації втрутитися в ситуацію зі станом здоров’я засудженої.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування