Українці їстимуть доморощену рибу


Українці їстимуть доморощену рибу

Українські річки будуть із рибою. Цьогоріч у водоймища Дніпровського каскаду випустять 8 мільйонів екземплярів молоді різних видів риб. А це вдвічі більше, ніж торік. Зокрема, до Дніпровського водосховища запустили товстолобиків та білого амура. Відтак, врятували води від водоростей. Їх ці рибки з`їдять.

Товстолобики та білий амур. Відтепер цією рибою поповнили й Дніпровське водосховище. Це лише перша партія - 6 тонн. До кінця року планують випустити близько 300 тонн мальків.

Олександр Бутов, еколог: "Зарыбление дает возможность не только увеличит репродуктивность, но и улучшить качество питьевой воды. На что сей час обращают много внимание. Потому что развитие сине-зеленых водорослей ведет к ухудшению воды в Днепре".

Якість води поки що не найкраща, кажуть фахівці. Бо у річку стічні води скидають майже 40 промислових підприємств.

Олександр Вілкул, голова Дніпропетровської ОДА: "Были убраны сбросы на Кольской. Это Приднепровск. И целый жилмассив города вздохнул спокойно. В этом году была проведена реконструкция южной станции аэрации в Днепропетровске. Убраны полностью сбросы в реку Мокрая сура, которая впадает в Днепр".

Збільшуватимуть у Дніпрі і популяцію коропа, ляща та плотви. Цьогоріч зариблювали вітчизняні водойми ще й червонокнижними рибами. Приміром, у Київське водосховище запускали стерлядь. А також щуку та судака. Загалом у 2011-му у води Дніпровського каскаду планують випустити близько восьми мільйонів мальків. Тож за декілька років, можливо, споживатимемо доморощену рибку. А імпортуватимемо лише ту, що в нас не вирощують.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Архiви:2012 2011 2010 2009
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua