Експерт: Зараз не найкращий час вкладати гроші в золото


Експерт: Зараз не найкращий час вкладати гроші в золото

Золото особливо на вустах останнім часом, тому що воно є одним з інструментів втечі інвесторів. Як тільки ситуація в економіці погіршується, одразу ж золото починає дорожчати. Таку думку висловив під час відео-інтерв'ю для FINANCE.UA Валентин Ковбасюк (Dragon Capital).

"Я би дивився на золото як на спекулятивний інструмент, оскільки немає чіткого розуміння ні в кого, в який бік піде подальша економічна ситуація, буде вона поліпшуватися, або погіршуватися. Відповідно так само, тільки в зворотному напрямку буде поводити себе і золото", - сказав Ковбасюк.

Більш того, за його словами, цей дорогоцінний метал зараз дорогий як ніколи і можна просто потрапити в ситуацію, в яку часто потрапляють великі інвестори. Вони хапаються за "гарячі" пропозиції, навіть не зважаючи на те, що вони дорого коштують і вже не актуальні.

"Золото практично ніколи не було інструментом для примноження капіталу, воно може бути хорошим інструментом для збереження своїх грошей. І то, це швидше питання - якщо у вас є зайві гроші, то певну суму можна перекласти в золото. Але навіть зараз не найкращий час для таких дій", - зазначив експерт.

Детальні, і головне "живі" відповіді Валентина Ковбасюка на багато інших цікавих економічних питань ви зможете знайти в нашому розділі Відеоінтерв'ю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua