0 800 307 555
0 800 307 555

Янукович хоче відновити роботу Держкомпідприємництва


Янукович хоче відновити роботу Держкомпідприємництва

Президент України Віктор Янукович готовий відновити роботу державного комітету, що займається питаннями підприємницької діяльності.

На спільному розширеному засіданні Кабінету Міністрів та комітету з економічних реформ Президент, критикуючи Кабмін за зволікання в реалізації низки економічних реформ, відзначив відсутність очікуваного прогресу в дерегуляції підприємницької діяльності.

Янукович також зазначив, що до цих пір не вирішено питання видачі дозвільних документів, що дублюють одне одного. Він додав при цьому, що обговорював стан реалізації реформ, зокрема це питання з прем'єр-міністром Миколою Азаровим 1 листопада.

За словами Президента, якщо вирішенню питання дерегуляції підприємницької діяльності перешкоджає відсутність відповідного держкомітету, він готовий відновити його роботу з тим, щоб подивитися, як це вплине на просування реформи зі спрощення дозвільних процедур для бізнесу.

Як повідомлялося, 9 грудня 2010 року Президент ліквідував Державний комітет регуляторної політики і підприємництва в рамках адміністративної реформи. У вересні Кабмін запропонував Януковичу створити Державну службу з питань підприємництва та регуляторної політики.

Нагадаємо, що Держкомпідприємництва був створений Президентом Леонідом Кучмою в 1997 році як спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань державної регуляторної політики, державної реєстрації, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua