0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ зобов'язав банки надати дані про своїх власників


НБУ зобов'язав банки надати дані про своїх власників

Національний банк України зобов'язав банки до 17 грудня надати дані про свою структуру власності.

Відповідне рішення закріплене постановою НБУ № 306: документ зареєстрований у Міністерстві юстиції 18 жовтня, але набуде чинності з дня офіційного опублікування.

"Банкам до 17 грудня 2011 р. подати до територіального управління НБУ за місцем розташування банку (банки 1 та 2 груп, банки 3 та 4 груп з місцем розташування в Києві та Київській області подають документи в Нацбанк) відомості про свою структуру власності", - вказується в постанові.

У свою чергу, власники істотної участі в банку зобов'язуються до 1 грудня надати кредитно-фінансовим установам відповідні дані з юридичних і фізичних осіб, відповідно до встановленої Нацбанком процедури.

Нагадаємо, на початку жовтня стало відомо, що компанія Triantal Investments Ltd. (Кіпр) стала власником 24,99% акцій найбільшого в Україні Приватбанку. Перед цим фінустанова збільшила статутний капітал на 14,7%, або на 1,3 млрд грн, - до 10,160 млрд грн шляхом реінвестиції дивідендів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua