Клюєв: Євросоюз відкрив двері нашій сільгосппродукції


Клюєв: Євросоюз відкрив двері нашій сільгосппродукції

Українським зернотрейдерам дали "зелене світло". Сьогодні в Брюсселі вітчизняні чиновники узгодили основні параметри торгівлі агропродукцією з Євросоюзом. Про це повідомив перший віце-прем’єр Андрій Клюєв.

Тож у Старому Світі планують надати нашій державі значні квоти на безмитне ввезення відповідних товарів. Після підписання угоди Україна вивозитиме 2 мільйони тонн зернових. З них - половина - пшениці. Півмільйона - кукурудзи і 350 тисяч тонн ячменю. У Мінагропроді кажуть: це крапля в морі - 8% цьогорічного експорту. Та разом з тим, Європа купуватиме у нас м'ясо птиці, свинину, цукор та яйця. Щоправда, фахівці зазначають: на першому етапі країні буде сутужно. Можемо втратити близько мільярда доларів.

"Тому що відкриваємо повністю ринки для себе з нульовим митом для продовольства європейського. А самі не можемо поставити замість цього в Європу. Тому що, окрім обмежень митних, які залишаються, квоти інші, сплата мита самого, залишається проблема, пов’язана з тим, що стандарти якості в нас не відповідають європейським", - пояснив телеканалу президент УАК Леонід Козаченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Архiви:2012 2011 2010 2009
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua