0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Бакая свого часу знайшлися аргументи для зняття обвинувачень


У Бакая свого часу знайшлися аргументи для зняття обвинувачень

У столичній прокуратурі забули про резонансні судові процеси проти екс-керівника Державного управління справами Ігоря Бакая. Його звинувачували за тією ж статтею, за якою вже винесли вирок Тимошенко. Проте Бакая так і не ув'язнили. Про це повідомляє видання "Дело".

У квітні минулого року апеляційний суд столиці визнав правомірним закриття справи проти високопосадовця. Однак у слідчому відомстві вже півтора року мовчать щодо гучної справи та не намагаються оскаржити рішення. Нагадаємо, у 2005 році Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Ігоря Бакая. Мова йшла про відчуження столичних готелів "Дніпро" та "Україна", а також нерухомості на території національного комплексу "Експоцентр України".

А ще екс-завхозу Леоніда Кучми інкримінували використання літаків держпідприємства "Україна" у власних цілях. Контрольно-ревізійне управління встановило: за період керування Бакая, у центральному апараті Державного управління справами незаконно витрачено майже 800 мільйонів гривень. У прокуратурі ж твердять: Бакай не винен.

"В кримінальних справах Бакай допитувався. Обвинувачень Бакая в кримінальних справах немає", - заявив Генпрокурор України Віктор Пшонка. Передає телеканал UBR.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування