0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Приватбанк" має намір впровадити технологію безконтактних платежів PayPass


"Приватбанк" має намір впровадити технологію безконтактних платежів PayPass

"ПриватБанк" (Дніпропетровськ) завершив комплекс технологічних заходів, необхідних для впровадження в країні принципово нової технології безконтактних платежів MasterCard PayPass. Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку.

"Відмінність цієї технології від традиційної полягає в тому, що для оплати покупок карту не потрібно прокатувати через термінал і підписувати чек. Для проведення невеликого платежу достатньо лише піднести стікер PayPass до платіжного терміналу, для більш істотних покупок - підтвердити оплату пін-кодом. І в тому, й іншому випадку оплата відбувається миттєво", - йдеться в повідомленні.

Як повідомили в банку, зараз йде тестування і остаточне "відкочування" технології, а також установка в торгових точках нових терміналів PayPass. Банк має намір запустити послугу в промислову експлуатацію до початку чемпіонату з футболу Євро-2012.

На сьогодні найбільш активно технологію PayPas впроваджують у Великобританії, Франції, Ірландії, Польщі й Туреччині. Муніципальна влада Лондона заявила, що до 2012 року, коли там відбудуться літні Олімпійські ігри, терміналами PayPass будуть оснащені не тільки всі торгові точки, а й міський транспорт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування