Міністр: Україна виходить на четверте місце в світі з виробництва яблук


Міністр: Україна виходить на четверте місце в світі з виробництва яблук

У 2011 році Україна виходить на четверте місце в світі з виробництва яблук, і на п'яте-шосте - з виробництва томатної пасти, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

"Я із задоволенням констатую, що на сьогоднішній день, цього року ми виходимо на четверте місце в світі з виробництва яблук. Я впевнений, що найближчим часом ми будемо мати п'яте-шосте місце з виробництва томатної пасти в світі. Це важливо", - сказав він, виступаючи на конференції, присвяченій презентації чергового аналітичного звіту Американської торговельної палати в Україні "Партнерство з метою підвищення конкурентоспроможності економіки України 2011-2012" у Києві.

Присяжнюк підкреслив, що першочерговим завданням для країни є забезпечення продовольчої безпеки.

За його словами, Україні необхідно мінімізувати імпортозалежність в аграрному секторі. "Ми сьогодні поки що не в достатній кількості виробляємо м'ясо свинини, імпортуємо м'ясо яловичини, у нас на низькому рівні обсяги виробництва молока. Держава на наступний рік сконцентрує державну підтримку на цих напрямках", - зазначив він.

Міністр нагадав, що програма економічних реформ президента України Віктора Януковича ставить одним з пріоритетів аграрний сектор. "Сьогодні світові аналітики говорять, що можливості аграрного сектора на сьогоднішній день не використані навіть на половину", - вказав Присяжнюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua