Держстат: Запаси зерна в Україні до 1 вересня на 20% більші за торішні


Держстат: Запаси зерна в Україні до 1 вересня на 20% більші за торішні

Запаси зерна в аграрних підприємствах України (крім малих) і підприємствах, що займаються його зберіганням і переробкою, до 1 вересня склали 21,9 млн тонн, що на 20% більше в порівнянні з аналогічною датою 2010 року, повідомила Державна служба статистики.

Згідно з її даними, на зазначену дату, зокрема, запаси пшениці становили 15,7 млн ​​тонн, ячменю - 4,1 млн тонн, кукурудзи - 0,5 млн тонн, жита - 0,4 млн тонн.

Безпосередньо в аграрних підприємствах до 1 вересня запаси зерна склали 13,8 млн тонн, що на 21% більше за торішній показник, у тому числі пшениці - 9,3 млн тонн, ячменю - 2,8 млн тонн, кукурудзи - 0, 4 млн тонн, жита - 0,3 млн тонн.

Згідно з даними Держстату, запаси насіння соняшника до 1 вересня склали 0,4 млн тонн, що на 38% менше, ніж на аналогічну дату минулого року. Безпосередньо в агропідприємствах зберігалося 0,2 млн тонн (на 22% менше, ніж роком раніше), а на підприємствах, що здійснюють їх переробку та зберігання - 0,2 млн тонн (на 50% менше).

Внутрішньо споживання зерна в Україні оцінюється приблизно в 26 млн тонн на рік.

За прогнозами Мінагропроду України, урожай зерна в країні цього року перевищить 50 млн тонн, тоді коли в 2010 році Україна зібрала 39,3 млн тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua