Кабмін вирішив надати пільги спільним підприємствам з виробництва сільгосптехніки


Кабмін вирішив надати пільги спільним підприємствам з виробництва сільгосптехніки

Кабінет Міністрів вирішив надати пільги спільним підприємствам з виробництва сільськогосподарської техніки в рамках затвердженої урядом програми імпортозаміщення.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

Згідно з програмою, передбачається стимулювання створення спільних підприємств із зарубіжними виробниками найбільш популярної в Україні аграрної техніки, надання їм пільг, а також підвищення податкової та митної навантаження на імпорт.

"Виробництва і нові робочі місця повинні створюватися саме в Україні, локалізація виробництва світових торгових марок в Україні повинна становити не менше 80%", - цитується в повідомленні перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв

При цьому перший віце-прем'єр покладає основні надії в сільськогосподарському машинобудуванні на вітчизняних виробників.

За його даними, в Україні вже створено понад 100 промислових зразків техніки та обладнання для АПК, а ємність внутрішнього ринку сільгосптехніки наразі складає 10 млрд гривень.

Як повідомляло агентство, 12 вересня Кабінет Міністрів схвалив державну програму імпортозаміщення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua