1395
У "молодої команди" Черновецького забрали вже всю землю
— Аграрний ринок
До кінця року у власність міста повернуть всю незаконно відчужену землю. Про це розповів заступник голови КМДА Олександр Пузанов.
"До кінця року процес буде завершений. Суди майже щодня приймають рішення на користь киян. Одне з останніх рішень - по парк біля метро "Дарниця". 29 серпня Київський апеляційний адміністративний суд визнав недійсним рішення Київради про виділення 15,5 га землі на Броварському проспекті компанії "Ярус". Залишилось розірвати через суд договори оренди по ці земельні ділянки і можна знову висаджувати дерева і упорядковувати на цьому місці парк", - розповів чиновник.
За його словами, зараз спільно з прокуратурою вивчається можливість повернення в комунальну власність ще близько 50 об'єктів, які були приватизовані за заниженою ціною.
"Загалом стосовно понад 1 тис. га земельних ділянок є рішення судів. Більше 100 га все ще в судах", - поінформував Пузанов.
Він підкреслив, що нинішні власники ділянок активно захищають свою власність.
"Наші опоненти ретельно готуються до судових процесів. Але юристи КМДА працюють краще", - запевнив заступник Попова.
За матеріалами: Коментарі
Поділитися новиною
Також за темою
Незаконний експорт 28 тис. тонн кукурудзи до Малайзії на 202 млн грн — деталі
Як отримати 150 тис. доларів на підтримку середнього агробізнесу для агропідприємств (умови)
Посівна-2026 коштуватиме аграріям на 15% дорожче за минулорічну
Як може знизитись в сезоні 2026/27 валовий збір зерна — прогноз
Фермери ініціюють зміни до законодавства щодо 500 тисяч гектарів земель постійного користування
Чому держреєстратори відмовляють фермерам у реєстрації прав на землю попри рішення Верховного суду
