0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк в Харкові емітував понад 100 000 пластикових карт


На сьогоднішній день кількість пластикових карт міжнародних платіжних систем VISA і MasterCard, випущених Харківським головним регіональним керуванням Приватбанку, складає 100 429 карт. Як повідомили представники Харківського ГРУ Приватбанку, у регіоні працює широка мережа обслуговування пластикових карт - 30 банкоматів, 43 пункту видачі наявних. У лютому в рамках розширення банкоматной мережі Приватбанк установив у Харкові 3 нових банкомати: в офісі відділення №1 "Дзержинское", у будинку Центральної аптеки на ін.Леніна, 9 і у відділенні "Мерефянское-2", м.Мерефа, Харківської області.Найближчим часом Харківським ГРУ Приватбанку планується установка ще 3 банкоматів у містах області.

За допомогою банкоматів власники пластикових карт можуть тільки одержати наявні, але й оплатити послуги операторів мобільного зв'язку (KYIVSTAR, UMC), внести передоплату за послуги IP-телефонії, інтернет-провайдерів.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 404 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережу обслуговування пластикових карт: 687 банкоматів, 10 528 POS-терміналів і 1 820 пунктів видачі наявних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
В Контексті Finance.ua