Капіталізація 14 українських агрокомпаній за липень-серпень зменшилася на 1,4 млрд дол.


Капіталізація 14 українських агрокомпаній за липень-серпень зменшилася на 1,4 млрд дол.

Капіталізація 14 українських агропромислових компаній, які котируються на міжнародних фондових біржах, зменшилася на 1,4 млрд дол. протягом липня-серпня 2011 р. Про це йдеться в повідомленні "Українського клубу аграрного бізнесу" (УКАБ).

"Зниження капіталізації лише частково пояснюється погіршенням ситуації на світових фондових ринках, адже аграрні товари на світовому ринку, на відміну від інших видів продукції, не подешевшали. Більше того, акції аграрних компаній інших країн світу, в першу чергу латиноамериканських, росіян і навіть африканських, протягом останніх двох місяців істотно зросли", - зазначив президент УКАБ Алекс Ліссітса.

На його думку, в основі песимізму інвесторів - введення експортних мит на основні зернові культури і невідшкодування ПДВ при експорті зерна.

Нагадаємо, за підрахунками Української аграрної конфедерації, в липні-серпні 2011 р. експорт зерна з України склав близько 1,8 млн тонн, що на 22% менше, ніж за аналогічний період 2010 р. При цьому, згідно із заявою Мінагрополітики, мита на експорт зерна збережуться до кінця 2011 р.

Мито було введено з 1 липня 2011 р. на заміну квотам на експорт зернових.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua