Клюєв: З 2012 року сільгосптехніку в Україні оснастять системами GPS


Клюєв: З 2012 року сільгосптехніку в Україні оснастять системами GPS

Сільськогосподарська техніка в Україні з січня наступного року буде оснащена системами GPS, що дозволить в режимі онлайн відстежувати інформацію про те, як проходять посівні роботи в регіонах України і як проходить збір врожаю.

Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв у ході візиту в державну наукову установу Український НДІ прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Леоніда Погорєлова, передає РБК-Україна.

"З 1 січня наступного року ви будете чітко знати по всій Україні, яка у вас буде врожайність, скільки ви посіяли, скільки не посіяли", - сказав перший віце-прем'єр.

За словами Клюєва, на сьогоднішній день проводиться робота Космічним агентством з оснащення системами GPS необхідної техніки.

"Ми запустили український супутник. Він уже на орбіті.., і тепер сільське господарство з наступного року буде мати всю інформацію. Ви захочете дізнатися, що посіяли в Харківській області, - ви замовили цю інформацію, і в режимі реального часу, в режимі онлайн ви отримаєте цю інформацію", - підкреслив перший віце-прем'єр. За його словами, таке вдосконалення не буде проблемним, оскільки воно не є дорогим.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua