Виробництво цукру в Європі наступного сільгосп року стане рекордним за останні 5 років


Виробництво цукру в Європі наступного сільгосп року стане рекордним за останні 5 років

Виробництво цукру значно збільшиться в Європейському союзі, Україні та Росії в 2011-2012 сільгосп році, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на німецьку дослідницьку організацію FO Licht GmbH.

Виробництво цукру в Європі наступного сільгосп року, який починається 1 жовтня, може вирости на 2,4 млн тонн - до 17,4 млн тонн і стати рекордним за останні 5 років. При цьому у Франції, найбільшому в єврозоні виробнику цукрових буряків, воно, як очікується, підвищиться з 3,99 млн тонн до 4,6 млн тонн, а в Німеччині - з 3,39 млн тонн до 4,18 млн тонн.

Згідно з даними організації, в Росії виробництво цукру підніметься майже в два рази - до 5,76 млн тонн проти 2,96 млн тонн в поточному сільгосп році, що дозволить їй значно скоротити імпорт продукту. На Україні виробництво збільшиться з 1,68 млн тонн до 2,7 млн ​​тонн. На тлі значного зростання виробництва і Росія, і Україна можуть вийти на експортний ринок.

Водночас обсяги поставок найбільшого виробника цукру в світі - Бразилії, знизяться вперше за 10 років - до 510,2 млн тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua