0 800 307 555
0 800 307 555

Джон Ліпскі: МВФ не прогнозує рецесії, та ризик все ж збільшується


Джон Ліпскі: МВФ не прогнозує рецесії, та ризик все ж збільшується

Збільшенню ризиків сприяє зниження впевненості в можливості керівництва країн впоратися з борговими кризами.

Міжнародний валютний фонд не прогнозує рецесії, однак ризик економічної кризи в світі збільшується, заявив перший заступник директора-розпорядника МВФ Джон Ліпскі.

"Я можу сказати, що в даний момент мова про рецесію точно не йде. Однак ризик кризи, безумовно, збільшився через слабкі економічні показники, які показали багато країн за останні місяці", - заявив він CNBC.

На думку Ліпскі, збільшення ризиків сприяє зниженню впевненості в можливості керівництва країн впоратися з борговими кризами. Для того, щоб інвестори знову в них повірили, урядам США та Європи необхідно розробити середньостроковий фінансовий план, який буде досить надійним.

"Чим більш достовірним буде фінансовий план, тим більш гнучко він реагуватиме на можливі зовнішні впливи, наприклад, на ураган "Айрін", - заявив Ліпскі.

На його думку, такий план має включати в себе комбінацію податкових реформ, прийнятих у США, та заходів щодо зниження витрат і бюджетного дефіциту.

Напередодні глава Федеральної резервної системи (ФРС) США Бен Бернанке відклав обговорення подальших дій, спрямованих на відновлення зростання економіки.

За його словами, ФРС у вересні збереться на два дні, замість раніше запланованого одного, щоб серед інших тем обдумати варіанти додаткового валютного стимулювання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua