Держрезерв планує прийняти на зберігання 1 млн. тонн зерна


Держрезерв планує прийняти на зберігання 1 млн. тонн зерна

Державне агентство резерву України планує в 2011 році прийняти на зберігання 1 млн. тонн зерна.

Про це повідомила УНІАН прес-служба агентства з посиланням на слова глави агентства Олексія Лелюка.

Повідомляється, що агентство планує максимально завантажити свої підприємства зерном нового врожаю. На сьогодні завантаження підприємств збільшилася на 60% порівняно з минулим роком.

На думку керівника Держрезерву, дочірні підприємства системи резерву, які працюють із зерновою групою, можуть прийняти на зберігання 1 млн. тонн зернових. "Сьогодні у нас вже зберігається понад півмільйона тонн зерна, це без урахування соняшнику і кукурудзи, урожай яких збирається пізніше", - підкреслив Лелюк. За його словами, після проведеної перевірки готовності основних фондів, всі підприємства Держрезерву повністю готові до прийняття та зберігання зерна. З 24 підприємств системи Держрезерву 22 ДП вже приступили до приймання зерна нового врожаю.

На думку Лелюка, одним з першочергових завдань агентства резерву є системна робота з сільгоспвиробниками для того, щоб переконати аграріїв більш ефективно співпрацювати з нашими державними підприємствами. "Ми поставили перед усіма керівниками ДП системи резерву відповідальне завдання - активізувати роботу з сільгоспвиробниками, переконавши їх у можливостях наших держпідприємств, у високій якості зберігання продукції на наших елеваторах і складах. А також вийти на новий рівень взаємовідносин з місцевою владою, шукати сучасні механізми співпраці для підвищення ефективності роботи підприємств системи резерву", - зазначив Лелюк.

Він також повідомив, що зараз нове керівництво агентства шукає шляхи виведення з кризи двох держпідприємств, що знаходяться на Заході і Сході України, для відновлення їх роботи та подолання кризових явищ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua