Черговий транш фінансової підтримки Греції може бути відкладений


Черговий транш фінансової підтримки Греції може бути відкладений

Черговий транш фінансової підтримки Греції, запланований на вересень, може бути відкладений. Причина - проблеми з виконанням умов кредиторів, передає радіостанція "Маяк" з посиланням на грецькі ЗМІ.

За їхньою інформацією, місія "трійки" - Єврокомісії, Європейського Центробанку і МВФ - очікується в Афінах 29 серпня. Однак приватні інвестори ще не готові до запланованого обміну грецьких держоблігацій, що було зумовлено при виділенні Греції фіндопомоги від міжнародних структур. Програма обміну повинна бути запущена лише наприкінці вересня.

Нагадаємо, в травні 2010 р. Греція отримала від МВФ і Євросоюзу кредитний пакет на загальну суму 110 млрд євро, що виділяються траншами в залежності від виконання Афінами програми зі скорочення бюджетних витрат і реформування економіки. Проте через рік стало ясно, що боргова криза Греції виявилася набагато тяжчою, ніж передбачалося раніше. Дефіцит бюджету Греції за підсумками 2010 р. склав 10,5%, а рівень держборгу збільшився з 127,1% від ВВП до 142,8% від ВВП.

У червні 2011 р. парламент Греції схвалив програму бюджетної економії на 28,4 млрд євро до 2015 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua