В Росії закрили справу проти української бібліотеки в Москві


В Росії закрили справу проти української бібліотеки в Москві

Кримінальну справу проти Бібліотеки української літератури в Москві і її директора Наталії Шаріної закрито, пише Українська правда з посиланням на прес-службу МЗС України.

"Поважаючи незалежність російської правоохоронної системи та органів юстиції, офіційний Київ послідовно доводив російським партнерам необхідність збереження та розвитку важливого осередку української культури та освіти в столиці Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

"Російські судові органи поставили крапку в цій ситуації, закривши кримінальну справу проти Бібліотеки української літератури в Москві і її директора Наталії Шаріної", - зазначили в МЗС.

Як відомо, кримінальну справу стосовно бібліотеки було порушено у зв'язку з нібито поширенням літератури "екстремістського характеру".

"За результатами проведеного слідства правоохоронними органами Росії не виявлено жодних ознак наявності подібної літератури в бібліотеці і складу злочину в діях її директора", - сказано в повідомленні.

Також суд зобов'язав російські правоохоронні органи повернути бібліотеці книги і сервери, які були вилучені в процесі слідства, а для директора бібліотеки "мають бути створені умови для реабілітації нею свого доброго імені", повідомила прес-служба.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua