0 800 307 555
0 800 307 555

Російські туристи мають всі можливості для обміну рублів на гривні в Криму


Російські туристи мають всі можливості для обміну рублів на гривні в Криму

Українські банки не вводили ніяких обмежень на прийом російських рублів в АР Крим щодо адекватного комерційного курсу.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" представники найбільших банків країни, коментуючи інформацію, що з'явилася в ЗМІ, про складнощі з обміном рублів на гривні.

"Ми працюємо з російським рублем на готівковому ринку в звичайному режимі. Ніяких обмежень не було і не могло бути. Короткочасна волатильність російського рубля не може призвести до появи вказівок у банку не працювати з ним. Постійна робота з російським рублем - це і питання престижу для банку. Крім того, російські рублі завжди потрібні банку для проведення операцій", - сказав перший заступник голови правління Промінвестбанку В'ячеслав Юткін.

"Ми не чули про подібні обмеження. Більше того, за останні три дні банк провів операції з готівковим російським рублем на суму 25 млн рублів", - зазначив заступник голови правління банку "Фінанси та Кредит" Ігор Львов.

"Наші підрозділи в Криму приймають російські рублі", - повідомили в державному Ощадбанку, який має найбільшу роздрібну мережу в країні.

"Валютообмінні операції в кримських відділеннях ПриватБанку проводяться в звичайному режимі", - додали в найбільшому в Україні за активами ПриватБанку.

У Національному банку України (НБУ) повідомили, що ніяких нових правил щодо проведення валютообмінних операцій для банків України не встановлювали. "У нормативно-правові акти НБУ останнім часом не вносилися ніякі зміни щодо здійснення валютообмінних операцій", - повідомили в центральному банку.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що туристи в Криму не можуть поміняти рублі на гривні через відповідні директиви з Києва: обмеження обґрунтовувалися коливаннями курсу рубля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua