Мінсільгосп США покращив прогноз врожаю зерна в Україні


Мінсільгосп США покращив прогноз врожаю зерна в Україні

Міністерство сільського господарства США (USDA) підвищило прогноз урожаю зерна в Україні в 2011 році на 11,6% в порівнянні з прогнозом місячної давності, або на 4,9 млн тонн - до 47,3 млн тонн.

В повідомленні на сайті Мінсільгоспу США йдеться, що експорт зерна з країни в поточному сільськогосподарському році (липень 2011 - червень 2012) складе 21,1 млн тонн проти раніше прогнозованих 17,9 млн тонн.

При цьому USDA підвищило оцінку урожаю і експорту всіх зернових. Зокрема, на думку міністерства, Україна в поточному році збере 21 млн тонн пшениці, тоді як раніше урожай цієї культури очікувався в обсязі 18 млн тонн. Урожай фуражного зерна прогнозується в обсязі 26,3 млн тонн проти 24,4 млн тонн місяцем раніше, у тому числі кукурудзи - 16,5 млн тонн проти 15,5 млн тонн.

USDA вважає, що Україна в поточному сільгоспроці поставить на зовнішні ринки 9 млн тонн пшениці і 12,1 млн тонн фуражу (за липневим прогнозом - 7,5 млн тонн і 10,41 млн тонн відповідно).

Як повідомлялося, USDA в липні цього року понизило прогноз урожаю зерна в Україні на 3,4% в порівнянні з червневим прогнозом - до 42,4 млн тонн, експорту зерна - на 8,2%, до 17,9 млн тонн.

Міністерство аграрної політики і продовольства України прогнозує урожай зерна в поточному році до 47,4 млн тонн проти 39,3 млн тонн в 2010 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua