Передачу об'єктів права державної та комунальної власності вдосконалять


Передачу об'єктів права державної та комунальної власності вдосконалять

Уряд ініціює внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності". Відповідний проект закону, розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України, повідомили в прес-службі міністерства.

Законопроектом передбачено, зокрема, внести уточнення до переліку об'єктів державної власності, які можуть безоплатно передаватися з державної в комунальну власність, а також удосконалити вимоги щодо техніко-економічного обґрунтування передачі об'єктів з державної у комунальну власність.

Запропоновані до законопроекту зміни спрямовані на вдосконалення системи управління державним та комунальним майном, зміцнення державних гарантій у сфері захисту прав суб'єктів всіх форм власності та забезпечення державного контролю за зміною форми власності об'єктів нерухомості, які відповідно до закону мають загальнодержавне значення, тому не можуть бути відчужені в приватну власність.

Безоплатна передача в комунальну власність об'єктів загальнодержавного значення, що не підлягають приватизації, сприятиме зміцненню та розвитку матеріально-технічної бази місцевого самоврядування, підвищенню відповідальності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування за цільове використання та ефективність функціонування об'єктів, що забезпечують життєдіяльність населених пунктів, а також збереженню їх у комунальній власності.

Як повідомлялося, Прем'єр-міністр Микола Азаров запевнив, що стратегічні підприємства оборонно-промислового комплексу найближчим часом не будуть приватизовані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua