Азаров: Стратегічні оборонні підприємства найближчим часом приватизувати не будуть


Азаров: Стратегічні оборонні підприємства найближчим часом приватизувати не будуть

Стратегічні підприємства оборонної галузі в найближчі два роки приватизуватися не будуть. Про це заявив прем'єр-міністр Україна Микола Азаров під час відвідин держпідприємства "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес".

"Стратегічні підприємства - там, де ми повинні мати стратегічну перевагу, там будемо дивитися дуже уважно. Навряд чи ми підемо в найближчий рік-два на приватизацію", - сказав М.Азаров.

Разом з цим він зазначив, що, в принципі, підприємства оборонної сфери можуть бути приватизовані, однак до приватизації треба ставитися з особливою увагою.

"Лякатися цього не треба. Важливо не повторити ті помилки, які були зроблені при приватизації в минулі роки", - підкреслив він. Прем'єр зазначив, що "в цілому приватизація з урахуванням приходу інвестицій в цю галузь - річ потрібна", досвід інших країн підтверджує розумність приватизації оборонних підприємств.

"Давайте подивимося, як працює оборонка, наприклад, у Франції та в інших країнах Європейського Союзу", - сказав М.Азаров.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua