Тігіпко: Переговори з ЄС про ЗВТ ускладнилися після арешту Тимошенко


Тігіпко: Переговори з ЄС про ЗВТ ускладнилися після арешту Тимошенко

Україна вперше визнала, що її відносини з Євросоюзом ускладнилися через арешт колишнього прем'єр-міністра країни Юлії Тимошенко. "Переговори України з ЄС про укладення угоди про вільну торгівлю, звичайно ж, стали більш важкими", - заявив віце-прем'єр України Сергій Тігіпко в Берліні в інтерв'ю газеті Handelsblatt.

Як повідомляє Deutsche Welle, міністерство закордонних справ Німеччини повідомило, що високопоставлений представник МЗС довів до відома Тігіпка "критичне ставлення Німеччини до арешту Тимошенко". Згідно з МЗС, цей представник знову вказав на важливість справедливого судового процесу в справі Тимошенко з дотриманням принципів правової держави.

Державний міністр у МЗС ФРН Вернер Хойер ще кілька днів тому заявив, що арешт одного з лідерів "помаранчевої революції" створює враження "політично мотивованої юстиції" в Україні.

Між тим Тігіпко підкреслив, що Україна надає зближенню з ЄС більш важливого значення, ніж Митному союзу з Росією, Казахстаном і Білоруссю.

"Ми вибираємо на користь Європи, оскільки там існують вищі стандарти економіки і демократії", - заявив він в інтерв'ю Handelsblatt. Одночасно Тігіпко оголосив про намір Києва провести глибокі реформи, зокрема в системі пенсійного забезпечення.

Як повідомлялося, в Адміністрації президента заявили, що судові процеси навколо не вплинуть на переговори України з Євросоюзом про асоціацію та зону вільної торгівлі. А Міністерстві закордонних справ запевняють, що європейські партнери стали більш готовими підтримувати євроінтеграційні прагнення Києва, ніж це було раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Митний Союз та ЗВТ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua