0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Український ринок акцій у середу закрився значним зниженням


Український ринок акцій у середу протягом торгової сесії зберігав "бічну" тенденцію і закрився значним зниженням: індекс "Української біржі" (УБ) знизився на 6,84% - до 1789,29 пункту, обсяг торгів склав 217,7 млн грн, індекс ПФТС - на 3,96%, до 709,15 пункту за обсягу торгів 934,8 млн грн.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" спеціаліст департаменту довірчого управління інвестгрупи "Сократ" Антон Левинський, позитивне відкриття українських фондових майданчиків на тлі обіцянки ФРС США зберегти базову облікову ставку на низькому рівні до 2013 року швидко змінилося і українські фондові індикатори пішли в "червону зону". Серед інвесторів зросли побоювання щодо зниження рейтингу Франції, який, за версією всіх трьох основних міжнародних рейтингових агентств, наразі стоїть на найвищому рівні "ААА", додав він.

Як повідомив начальник інвестиційно-аналітичного відділу інтернет-брокера iTrader Ігор Сабадаха, рішення ФРС США щодо ставок зробило котирувань лише тимчасову підтримку. Інвестори, які очікували на більш активні дії з боку найбільшого центробанку світу, стали переводити кошти у валюти Швейцарії та Японії, а також в золото і казначейські зобов'язання США.

На думку експерта, в ситуації, що склалася найбільшу відповідальність учасники ринку покладають на уряди країн "великої сімки", які повинні знайти компромісні рішення, щоб уникнути другої хвилі рецесії.

Всі українські ліквідні папери УБ завершили торги в середу в "червоній зоні". Сильніше інших просіли акції "Стиролу" (-11,64%), Авдіївського коксохімічного заводу (-11,23%) і Алчевського меткомбінату (-11,17%). Найбільший обсяг торгів відзначений по акціях Алчевського меткомбінату (48,5 млн грн), "Мотор Січі" (43,8 млн грн) і "Центренерго" (27,4 млн грн).

Обсяг торгів на терміновому ринку УБ зафіксував новий рекорд - 270,2 млн грн.

На ПФТС зростанням закрилися акції "Мотор Січі" (+7,17%) і "Західенерго" (+1,86%). У лідерах зниження - акції "Азовсталі" (-9,46%) "Райффайзен Банку Аваль (-8,87%) і Алчевського меткомбінату (-8,81%).

Польський індекс WIG-Ukrain за підсумками дня втратив 0,42% і склав 735,69 пункту за обсягу торгів PLN12, 427млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування