Грузія в 2011 р. розраховує збільшити врожай винограду на 41%


Грузія в 2011 р. розраховує збільшити врожай винограду на 41%

Урожай винограду в Грузії в 2011 році прогнозується обсягом близько 170 тис. тонн, що на 40,9% більше, ніж у 2010 році, повідомили "Інтерфаксу" в Мінсільгоспі республіки.

За словами представника відомства, вже розпочата інтенсивна підготовка до масового збору винограду, який імовірно розпочнеться наприкінці серпня - початку вересня в регіоні Кахеті (Східна Грузія).

"За попередніми даними, з виноградників, які в Кахеті становлять 35 тис. гектарів, планується отримати не менше 120 тис. тонн винограду", - сказав він, відзначивши, що в міру дозрівання врожаю збір переміститься в регіони на заході країни.

Представник міністерства повідомив, що погода поки що сприятлива для великого врожаю винограду, у зв'язку з чим особлива увага приділяється і підготовці винзаводів до прийому сировини та її переробки. "Передбачається, що приблизно 60% врожаю буде закуплено та перероблено винзаводу", - сказав він.

З метою підтримки виноградарів та виноробів уряд, як і в попередні роки, планує виділити кошти з резервного фонду. Частина з них буде направлена ​​на доплату фермерам за кожен зданий ними кілограм винограду, а частина у вигляді пільгових кредитів надано винзаводу на закупівлю винограду. "Яка сума буде виділена на субсидування, вирішиться найближчими днями", - сказав представник відомства.

За даними Національної служби статистики, минулого року в республіці було отримано 120,7 тис. тонн винограду, що на 19,6% менше, ніж у 2009 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua