Автопродажі в Україні зросли на 38%


Автопродажі в Україні зросли на 38%

Обсяги продажів нових автомобілів в Україні зросли в липні до нового дворічного максимуму, перевищивши позначку в 20 000 авто (+32% у річному вираженні), в результаті чого обсяг продажів з початку року склав 114 000 одиниць (+38%).

За словами старшого аналітика інвестиційної компанії Dragon Capital Таїсії Шепетко, на зростання продажів у липні, ймовірно, частково вплинули чутки про можливе введення мит на імпортні автомобілі в розмірі 34%. Хоча, на думку експерта, це малоймовірно, враховуючи умови членства України в СОТ.

"Між тим, динаміка ринку з початку року підтверджує наш річний прогноз з продажів нових авто - 211 000, +30% за рік. Таким чином, ми як і раніше вважаємо, що відновлення внутрішнього попиту, підтримуване збільшенням обсягів автокредитування, збереже тенденцію зростання на автомобільному ринку за умови, що нинішні коливання на світових фінансових ринках виявляться тимчасовими і не будуть мати істотних негативних наслідків для українського банківського сектора та економіки країни в цілому", - сказала аналітик.

Нагадаємо, що українські автовиробники в першому півріччі 2011 року збільшили виробництво легкових автомобілів до 45 400 одиниць, що на 66,5% перевищує показник аналогічного періоду 2010 року, повідомила Держслужба статистики. Випуск легкових автомобілів в червні в порівнянні з попереднім місяцем виріс на 1,5% до 8300 одиниць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua