Азаров пропонує РФ і Казахстану координувати зернову політику


Азаров пропонує РФ і Казахстану координувати зернову політику

Сумарний експортний потенціал України, Росії і Казахстану становить майже 75 млн тонн, тому координація дій трьох держав на цьому ринку дозволить отримати позитивний ефект, заявив український прем'єр Микола Азаров у рамках засідання IX Українсько-російського форуму на тему "Друга хвиля світової кризи та перспективи українсько-російських відносин" у середу в Києві.

Він нагадав про нещодавнє інтерв'ю екс-голови ФРС Алана Грінспена, який відкинув можливість дефолту США, оскільки за необхідності країна надрукує стільки доларів, скільки буде потрібно.

"Якщо так можна друкувати, то потрібно йти у тихі гавані матеріальних ресурсів, де є спільні великі інтереси, потрібно шукати взаємодію в тій частині ресурсів, які не знецінюються", - підкреслив М. Азаров.

Він нагадав, що експортний зерновий потенціал України складає 24 млн тонн, Росії - 35 млн тонн, Казахстану - 15 млн тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua