Королевська виступає за референдум щодо запровадження ринку с/г земель в Україні


Королевська виступає за референдум щодо запровадження ринку с/г земель в Україні

В регіонах України створюються робочі групи з підготовки референдуму про введення вільного ринку землі, заявила голова комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська (БЮТ-Батьківщина).

"Сьогодні у Вінниці створена перша робоча група. Ми будемо ініціювати проведення референдуму, внесемо у Верховну Раду законопроект про те, що до розгляду закону про ринок землі необхідно ухвалити закон про проведення референдуму по землі. Люди повинні сказати, чи довіряють вони владі розпоряджатися нашим стратегічним ресурсом", - цитує Н. Королівську її прес-служба.

Депутат упевнена, що в суспільстві повинна бути єдина позиція в зв'язку з такою масштабною реформою.

"Спроба провести земельну реформу без згоди людей, які на цій землі живуть, не принесе користі Україні. Вона лише збільшить прірву між багатими і бідними і позбавить мільйони всякої надії на майбутнє. Ті, хто живуть на землі, повинні бути впевнені, що не втратять її", - переконана Н. Королевська.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua