Держземагентство стане розпорядником до 12 млн га земель держвласності при відкритті ринку землі


Держземагентство стане розпорядником до 12 млн га земель держвласності при відкритті ринку землі

Скасування мораторію на купівлю-продаж сільськогосподарських земель в Україні призведе до того, що в державну власність перейде близько 10-12 млн га землі, якою буде розпоряджатися Державне агентство земельних ресурсів України (Держземагентство) зі своїми територіальними органами.

"З впровадженням ринку земель у державну власність перейде близько 10-12 млн га землі: 3 млн га ріллі, 5 млн га сільгоспугідь іншого призначення, більше 330 тис. незатребуваних паїв та 1,8 млн га виморочність спадщини", - наведені в повідомленні прес-служби відомства слова глави Держземагентства Сергія Тимченко.

В Україні наразі діє заборона на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення, яка буде знята за умови схвалення законів про державний земельний кадастр та ринок землі.

Закон "Про Державний земельний кадастр" № 3613, що передбачає скасування з 2013 року державних актів на право власності на земельні ділянки, опублікований в газеті "Голос України" і набуває чинності з 1 січня 2012 року за винятком деяких положень.

Проект закону "Про ринок земель" № 9001-1, який зареєстрований Кабінетом міністрів України в парламенті 19 липня 2011 року, переданий на розгляд Верховної Ради.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua