Уряд ввів цінове регулювання на овес, просо і горох


Уряд ввів цінове регулювання на овес, просо і горох

Уряд України розширив перелік об'єктів державного цінового регулювання на 2011-2012 рр., доповнивши його вівсом, просом та горохом. Це закріплено постановою Кабінету міністрів від 27 липня 2011 № 834.

Крім того, документ визначає обсяги закупівель цих культур до державного інтервенційного фонду з вересня 2011 року по липень 2012 року. Зокрема, Аграрний фонд, який проводить такі закупівлі, за цей період повинен придбати 23 тис. тонн вівса, 15 тис. тонн проса та 23 тис. тонн гороху.

Як повідомлялося, уряд щорічно визначає перелік об'єктів державного цінового регулювання, закупівлю або реалізацію яких залежно від ситуації на ринку здійснює Аграрний фонд. На об'єкти держрегулювання встановлюються мінімальні та максимальні інтервенційні ціни, які служать індикатором для здійснення Аграрним фондом фінансових і товарних інтервенцій.

На 2011/2012 МР до ​​переліку об'єктів державного цінового регулювання увійшли тверда і м'яка пшениця, зерно суміші пшениці та жита (меслин), жито озиме та яра, ячмінь, пшеничне і житнє борошно, кукурудза, буряковий цукор-пісок, гречка, сухе молоко і вершкове масло.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua