ООН не хоче створювати в Україні світовий резерв зерна


ООН не хоче створювати в Україні світовий резерв зерна

Продовольча і сільськогосподарська організація Організації Об'єднаних Націй сумнівається в доцільності створення в Україні світового продовольчого резерву зерна.

Про це "Українським Новинам" повідомив директор відділу ринків та торгівлі ПСО ООН Девід Халлам.

"Важко використовувати (світові) резервні запаси для стабілізації цін. Потенційно це дуже дорого і пов'язано з ризиком спекулятивних нападок, якщо запаси виявляться недостатніми. Механізм світових резервних запасів минулого такий, що має обмежений вплив на зниження нестабільності цін", - сказав він.

При цьому він висловив підтримку зацікавленості України в збільшенні світових поставок зерна.

"Ми вітаємо інтерес будь-якої країни і особливо таких важливих країн-експортерів, як Україна, в допомозі зі збільшення світових зернових поставок і запасів, а також у зниженні цінової нестабільності", - сказав Халлам.

Однак, на його думку, вирішення проблем з нестачею продовольства ООН бачить у необхідності створення на національних і регіональних рівнях малих стратегічних резервів.

3 серпня міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк повідомив про те, що Україна пропонує ООН сформувати світовий резерв продовольчого зерна на українській території.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua