0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт: Підстав для розірвання газового контракту між "Нафтогазом" і "Газпромом" досить багато


Експерт: Підстав для розірвання газового контракту між "Нафтогазом" і "Газпромом" досить багато

Підстав для розірвання газового контракту між "Нафтогазом" і "Газпромом" досить велика кількість. Про це повідомив старший партнер юридичної фірми "Ілляшев і партнери" Роман Марченко, коментуючи заяву прем'єр-міністра України Миколи Азарова про вивчення зараз Кабінетом міністрів України питання розірвання газових контрактів з РФ через суд.

"Насправді будь-який контракт теоретично може бути розірваний. У даному випадку йдеться про контракт двох господарюючих суб'єктів "Нафтогаз" і "Газпром". Досить велика кількість підстав для розірвання містить і українське і російське законодавство. Крім розірвання існує ще процедура визнання недійсності контракту", - повідомив експерт.

"Такі позови, безумовно, можуть заявлятися. Інше питання - яка може бути перспектива. Але те, що такий позов може бути заявлений - проблем немає. У даному випадку Компетентний суд (швидше за все, буде або український, або Російської Федерації) визначить яке законодавство з цих правовідносин застосовується і буде застосовувати це законодавство", - відзначає Марченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Ціна на російський газ
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua