The Bank of New York ввів комісію за відкриття великих внесків


The Bank of New York ввів комісію за відкриття великих внесків

The Bank of New York Mellon, найстаріший комерційний банк в США, має намір ввести комісію для клієнтів, які відкривають депозити понад 50 мільйонів доларів, повідомляє The Telegraph.

Банк з наступного тижня почне брати додаткову комісію з тих своїх клієнтів, які серйозно збільшили свої банківські депозити в останній час. У банку перелякані інвестори намагаються "заховати" свої активи, відмовляючись інвестувати навіть у найбезпечніші активи на тлі побоювань щодо розвитку кризи в США і Європі.

The Wall Street Journal називає безпрецедентним рішення банку, який спеціалізується на управлінні коштами фінансових інститутів і корпорацій. Воно, на думку видання, яскраво демонструє той факт, що фінансисти біжать від ризиків, складуючи гроші на ощадних рахунках.

BONY вводить комісію, оскільки не може інвестувати більшу частину нових коштів. Справа в тому, що подібні вкладники, відкриваючи депозити, можуть вивести свої гроші в будь-який момент.

Рішення банку, викликане "несподіваним і значним" приростом депозитів, втім, не торкнеться звичайних вкладників, які й так не здатні заробити на депозитах через низьку відсоткову ставку, яку утримує Федеральна резервна система США для підтримки економіки країни.

The Wall Street Journal відзначає, що депозити в готівкових стали активом, який найбільш швидко зростав, на балансі банків у США. З початку року обсяг готівки, розміщений на депозитах в банках, виріст на 83 відсотки - майже до 2 трильйонів доларів. На кінець березня на депозитах BONY було розміщено більше 160 мільярдів доларів. При цьому банки змушені платити щорічні відрахування в місцевий фонд страхування внесків, щоб застрахувати свої депозити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua