Королевська: Влада боїться запитати думку людей щодо земельної реформи


Королевська: Влада боїться запитати думку людей щодо земельної реформи

Народний депутат (фракція "БЮТ-Батьківщина"), голова комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська заявляє, що якщо влада боїться отримати у людей мандат на проведення земельної реформи - значить, ця реформа задумана не в інтересах простих українців.

Як повідомляє прес-служба депутата в п'ятницю, про це Н. Королевська заявила, коментуючи відмову ЦВК у проведенні референдуму з земельної реформи.

Н. Королевська звернула увагу на той факт, що соцопитування фіксують: більшість українців сумніваються в тому, що земельна реформа буде проведена чесно, справедливо.

"Ми пам'ятаємо приватизацію, після якої в країні пролягла прірва між багатими і бідними. Результатом земельної реформи може стати провал всієї України в цю прірву. Люди втратять шанс і надію на гідне життя", - сказала вона.

При цьому народний депутат підкреслила, що земельна реформа Україні необхідна. "Після розпаду колгоспно-радгоспної системи сільське господарство не зросло. Більш того, зараз ми виробляємо не більше 70% від рівня продукції 1990 р. Це свідчить про неефективність використання потенціалу земельного ресурсу, а в разі неправильного проведення реформи цей потенціал буде втрачений", - вважає Н. Королевська.

"Світова кон'юнктура зростання цін на продовольство ставить перед нами завдання створити конкурентний ринок землі, різноманітних за формою агрогосподарств, вдосконалення законодавчої бази, створення прозорих відносин власності. Це неможливо без врахування інтересів всіх учасників. Інакше земля, як і промислові об'єкти після приватизації, опиниться під контролем декількох найбагатших українців, а прості люди залишаться ні з чим", - додала вона.

Н. Королевська зазначила, що сьогодні у приватній власності перебуває близько 73% земель сільськогосподарського призначення. У сільській місцевості проживає 14,5 млн. осіб. Ігнорувати їх інтереси влада не має права. "Влада зобов'язана провести референдум, отримати мандат довіри від людей, а також - дозвіл розпоряджатися їхньою землею. Без референдуму це буде рейдерське захоплення стратегічного ресурсу країни", - переконана Н. Королевська.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Земельна реформа в Україні
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua