Торги в Америці закінчилися панічним розпродажем


Торги в Америці закінчилися панічним розпродажем

Сьогодні вночі до закриття індекс S&P 500 просів на 4,8% до 1200 пунктів - найбільше одноденне падіння з лютого 2009 р. Dow впав на 4,3% до 11 383 пунктів, а NASDAQ - на 5% до 2556 пунктів. Ціна ф'ючерсів на нафту WTI просіла до $86 за барель. Розпродажі йшли на підвищених обсягах.

Настрій зараз похмурий, передає Bloomberg слова головного стратега з інвестицій UBS Wealth Management Americas Майка Райна. Дані з робочих місць - вирішальні, якщо вони знову розчарують, ринок акцій піде сильно нижче за поточні рівні, прогнозує він. Статистика буде опублікована сьогодні о 16.30 МСК. Це дуже, дуже, дуже сильно відрізняється від раптового падіння (flash crash), сьогодні ринок відкрився зниженням і продовжував знижуватися весь день, говорить керівник трейдингу Knight Capital Group Inc Джозеф Мазелла.

Напередодні європейський індекси FTSE і DAX втратили по 3,4% кожний. Індекс ММВБ просів на 2,1%. Розпродажі йшли на підвищених обсягах - близько 70 млрд руб. проти приблизно 43 млрд руб. в середньому за останні 10 торгових днів. Абсолютна більшість блакитних фішок зазнали нових втрат після зниження ММВБ на 3,4% днем ​​раніше. Зранку (у п'ятницю) російський ринок може продовжити падіння, відіграючи падіння американських індексів, прогнозують аналітики "Велес-капіталу".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua